Сьогодні в Закарпатській області відбулася безспірно історична подія для всієї країни – Президент П.Порошенко “відкрив” безвіз з Європою. Та антиукраїнські сили вирішили “прикрасити” торжество всієї України такою собі ложкою дьогтю.
Кілька годин тому рядом проросійських ЗМІ було поширено неправдиве повідомлення про, нібито, ДТП за участі президентського кортежу на Закарпатті. Найпершим цю “новину” поширив телеканал “Звезда”, який підпорядковується Міноборони РФ. А згодом і інші ЗМІ РФ підхопили цю “новину”.
У цих, відверто фейкових публікаціях йдеться про наїзд однієї з президентських автівок на мотоцикліста. Однак, як повідомили нам у ГУНП в Закарпатській області, причиною сьогоднішнього інциденту на ужгородській об’їздній стала власна необережність водія мотоцикла. “Водій мотоциклу не помітив автівку BMW та вирішив одразу гальмувати, через що вилетів у кювет. Ніякого зіткнення не було”, – зазначили у поліції. Сама транспортна пригода сталася вже після того, як проїхав кортеж Порошенка.
У цьому випадку виникає досить очевидне запитання – хто ж прагне зіпсувати цей історичний день? Відповідь на нього також є доволі очевидною – східний ворог-зависник намагається віднайти будь-який привід щоб виставити Президента та всю нашу країну в негативному світлі перед Європою, вся увага якої сьогодні прикута до України.
http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2017/06/15262.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2017/06/15262-162x136.jpgоглядачПОЛІТИКА
Сьогодні в Закарпатській області відбулася безспірно історична подія для всієї країни - Президент П.Порошенко 'відкрив' безвіз з Європою. Та антиукраїнські сили вирішили 'прикрасити' торжество всієї України такою собі ложкою дьогтю. Кілька годин тому рядом проросійських ЗМІ було поширено неправдиве повідомлення про, нібито, ДТП за участі президентського кортежу на Закарпатті. Найпершим...

Comments

comments