Про це на своїй сторінці у мережі “Фейсбук” на сторінці “Пересічка. Ужгород” після відвідин КПП “Лужанка” стверджує керівник відокремленого підрозділу ГО “Західноукраїнська Асоціація власників транзитних авто” (ЗАВТРА) у Львівській області Роман Тузяк. У підтвердження активіст демонструє аудіозапис розмови з митником після того, як останній намагався залякати водія, що перетинав кордон у цьому КПП.

“Після “оновлення” системи, митники почали перевіряти паспорти пасажирів з особливою жорстокістю. При цьому ніде, на жодному пункті пропуску вони не можуть назвати законної причини на це.

Передісторія події така: будучи на Закарпатті, вирішив зробити пересічку на Лужанці. Молодий митник, який оформляв автомобілі, аж занадто прискіпливо допитував кожного подорожуючого про мету і цілі поїздки. Коли черга дійшла до молодого хлопця, він наказав йому піти і “дізнатись в пасажирів, чи ніхто не має невивезених автомобілів”. Бо якщо хтось має, то за його словами, вони залишуться на кордоні “ще надовго”. Хлопець побілів, посинів, видно що людина їде через кордон не надто часто. Тут я вирішив заступитись за цього водія і почав вимагати від митника законних підстав на такі дії, і поцікавився чому він залякує водія. Митник сказав, що я зараз знаходжусь в “митній зоні”, тому він мені “наказує” йти до мого транспортного засобу, і коли дойде моя черга, він мені все пояснить.

Що з цього вийшло – слухайте у запису з диктофона.”, — пише Роман.

А ось, власне і сама розмова активіста з митником. Та відео Романа з КПП “Лужанка”

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2017/07/p_174233_1_slidertop2.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2017/07/p_174233_1_slidertop2-162x136.jpgEditorСОЦІО
Про це на своїй сторінці у мережі 'Фейсбук' на сторінці 'Пересічка. Ужгород' після відвідин КПП 'Лужанка' стверджує керівник відокремленого підрозділу ГО 'Західноукраїнська Асоціація власників транзитних авто' (ЗАВТРА) у Львівській області Роман Тузяк. У підтвердження активіст демонструє аудіозапис розмови з митником після того, як останній намагався залякати водія, що перетинав...

Comments

comments