Про це йдеться у повідомленні інформагенства ZIDO: “Шановні друзі, доводимо до вашого відома, що інформація, оприлюднена попередньо у мережі Інтернет підтвердилася – голова Хустської районної ради Пацкан Олександр Михайлович СКАСУВАВ проведення сесії 28 липня, ініційовану депутатським корпусом та головою РДА Павлієм Н. І.”

Таким чином голова районної ради вчергове ввів у оману весь депутатський корпус, адміністрацію, а також освітян своєю безвідповідальною, некомпетентною поведінкою та ставленням до посадових обов’язків.

Наразі депутати ініціювали збір підписів з вимогою провести сесію 28 липня, як було анонсовано попередньо.

Такого ж листа повторно, з вимогою провести сесію, голові ради надіслано і головою Хустської РДА Павлієм Н. І.

Публікуємо також звернення, до якого зібрані сотні підписів працівниками шкіл району на підтримку вимоги депутатського корпусу та голови РДА Павлія Н. І. провести сесію якомога скоріше, і яке також цинічно та нахабно проігнорував Пацкан Олександр Михайлович.

Про подальший перебіг подій інформуватимемо вас додатково”, йдеться у матеріалі видання.

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2017/07/IMG_9882.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2017/07/IMG_9882-162x136.jpgEditorПОЛІТИКА
Про це йдеться у повідомленні інформагенства ZIDO: 'Шановні друзі, доводимо до вашого відома, що інформація, оприлюднена попередньо у мережі Інтернет підтвердилася - голова Хустської районної ради Пацкан Олександр Михайлович СКАСУВАВ проведення сесії 28 липня, ініційовану депутатським корпусом та головою РДА Павлієм Н. І.' Таким чином голова районної ради вчергове ввів...

Comments

comments