З 18 серпня в ужгородській галереї “Ілько” пройде фотовиставка військового кореспондента Олеся Кромпляса (Lesko Kromplitz) яка розкриє всі жахіття російсько-української війни.  Промовиста назва «PROMKA» відкриє для глядача події на промзоні Авдіївки та її захисників.

Увесь час проведення АТО на Сході України цей промисловий центр не перестає бути напруженою зоною україно-російської війни. Щодня звідси надходять новини про ближні бої, обстріли, атаки, та поранених. «Промка», дивне, незвідане місце, де ще досі триває 2014 рік, де не знають поняття перемир’я. Звідси приходить надто багато невеселої статистики, та вкрай мало відомостей, аби громадськість могла усвідомити, що врешті там коїться.

Серія чорно-білих фотографій та полароїдних знімків про українських героїв, котрі щодня в нелюдських умовах, під постійними обстрілами виконують свій обов’язок з оборони української державності була знята автором протягом жовтня-листопада 2016 року.

Мета цього фотопроекту проста – нагадати, в першу чергу, українцям та світовій спільноті, що війна в Україні триває. Ще нічого не завершилось, щодня гинуть кращі сини України і щодня державність в небезпеці. Не час складати зброю та відпочивати. Зараз, як ніколи, збройні сили України потребують підтримки консолідованої громадськості.

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2017/08/ПРОМКА-1.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2017/08/ПРОМКА-1-162x136.jpgоглядачКУЛЬТУРА
З 18 серпня в ужгородській галереї 'Ілько' пройде фотовиставка військового кореспондента Олеся Кромпляса (Lesko Kromplitz) яка розкриє всі жахіття російсько-української війни.  Промовиста назва «PROMKA» відкриє для глядача події на промзоні Авдіївки та її захисників. Увесь час проведення АТО на Сході України цей промисловий центр не перестає бути напруженою зоною україно-російської війни....

Comments

comments