У час депутатських канікул наші обранці займались хто зна чим. Про свій відпочинок не афішує майже жоден з них. Однак, як бачим, один з найпублічніших депутатів Закарпаття Віктор Балога відправився в гори. Своє захоплення від походів у гори він публікував і в минулі роки. Проте, на відміну від минулорічних походів в Карпати – цьогоріч відправився на Тибет.

 

«Цього року здійснилася моя мрія ще зі шкільних років – побувати на одному зі священних для багатьох релігій місці, на горі Кайлас у Тибеті. Хоча ця гора по мірках Гімалаїв далеко не найвища, але маршрут до неї легким точно не назвеш. Загалом наша подорож туди і назад тривала два тижні. Весь цей час ми провели без жодних зручностей та благ цивілізації, мали з собою лише по 20 кілограмів найнеобхіднішого спорядження. По дорозі на Кайлас зустрічаєш безліч храмів, монастирів, священних для всіх релігій місць. Всього і не згадаєш. Розмовляєш з багатьма релігійними діячами і людьми з незвичайними здібностями зі всього світу, спілкування з якими мотивує і надихає.  Отже, тільки маршрут «Лхас-Дарчен», звідки здійснюють кору навколо Кайласу, займає три дні автомобілем. А це – 1 350 км. на висоті 3,700-5,200 м.» зазначив депутат.

Зважаючи на те, що народні обранці, хоч би на відпочинку, спілкуються з простим народом (правда жителями Тибету),   не заважало б зустрітись з власним електоратом і на виборчих округах. Тим паче під час канікул не потрібно весь час працювати у залі Верховної ради.

оглядачПОЛІТИКА
У час депутатських канікул наші обранці займались хто зна чим. Про свій відпочинок не афішує майже жоден з них. Однак, як бачим, один з найпублічніших депутатів Закарпаття Віктор Балога відправився в гори. Своє захоплення від походів у гори він публікував і в минулі роки. Проте, на відміну від минулорічних...

Comments

comments