Російський військовослужбовець-контрактник Олександр Ясінек підірвався на міні під час чергового відрядження до «ДНР».

«На початку 2016 року Олександр відправився на Донбас і отримав там «військовий квиток ДНР», – про це повідомила мати загиблого Олександра Ясінека російським ЗМІ. «Він кілька разів виїжджав в «ДНР». Перший раз – в 2013 році. У Донецьку він був десь з початку 2016 року. Він там служив сапером і підірвався на міні під час розмінування», – розповіла жінка.

Попередньо проведене розслідування, здійснене міжнародною розвідувальною спільнотою «InformNapalm», підтвердило заяву матері загиблого. За його результатами було отримано цілий ряд цікавих фактів. Найперше, О.Ясінек, в складі тактичної групи 15-ї окремої мотострілкової бригади приймав участь в операції по захопленню АР Крим. За це він нагороджений медаллю Міністерства оборони РФ «За возвращение Крыма».

Надалі, в статусі бійця того ж таки підрозділу розслідувачі зафіксували Ясінека в так званій «ростовско-украинской командировке», що відбулася восени 2014 року. А вже в квітні 2016 року О.Ясінек підписує новий контракт з російською армією, потрапляє в 232 реактивну артилерійську бригаду та в якості «бойовика-шахтера» з’являється на військових зборах для проходження спеціальної підготовки і подальшого відрядження до Донбасу.

Але чому після підписання контракту з Міністерством оборони РФ досвідчений О.Ясінек потрапив саме в 232 реактивну артилерійську бригаду, невелику військову частину, що не має особливих функцій? Відповідь на це питання криється на одному з форумів, де розміщені подробиці про цю бригаду. В одному із записів зазначається: «В настоящий момент бригада занимается обслуживанием зарезервированной техники и утилизацией боеприпасов». Тобто, в штат бригади можна запросто зарахувати контрактників, оформивши їм довгострокові відрядження з метою такої собі «утилизации боеприпасов» в Донбасі.

За припущеннями розслідувачів «InformNapalm», так  Кремль легалізує бойові відрядження своїх військовослужбовців, доплачуючи їм надбавки зі статей витрат щодо навчань і утилізації боєприпасів на підставі сфабрикованих наказів. Російське військове відомство таким чином виплачує «бойові» за Донбас своїм військовослужбовцям, які відкомандировуються до складу НЗФ «Новоросії» для передачі техніки, озброєння і боєприпасів, навчання особового складу бандформувань, а також відпрацювання питань їх взаємодії з підрозділами Збройних сил РФ. У випадку О.Ясінека, це так звана інженерно-саперна рота Донецького корпусу НЗФ «Новоросії».

От така от нехитра схема, після застосування якої керівна верхівка країни-агресора зможе вчергове заявити на весь світ «русские военные на Донбассе? – их там нет!».

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2017/07/putin2.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2017/07/putin2-162x136.jpgоглядачВІЙНА
Російський військовослужбовець-контрактник Олександр Ясінек підірвався на міні під час чергового відрядження до «ДНР». «На початку 2016 року Олександр відправився на Донбас і отримав там «військовий квиток ДНР», – про це повідомила мати загиблого Олександра Ясінека російським ЗМІ. «Він кілька разів виїжджав в «ДНР». Перший раз - в 2013 році. У Донецьку він...

Comments

comments