Про той факт, що кілька місяців тому Закарпатська митниця ДФС наклала штраф у сумі 263 тисячі гривень на пенсіонера з Ужгорода, котрий не їздив, а лише сидів за кермом автомобіля з іноземною угорською реєстрацією, що належить його родичці, громадянці Угорщини. Спочатку водія оштрафувала за незаконні «шашечки» «Укртрансбезпека». (Хоча на момент складання протоколу, він не надавав послуги таксі). А потім, без його відома, та ж «Укртансбезпека» передала документи чоловіка Закарпатській митниці, яка склала на нього протокол у розмірі 300 відсотків митних платежів за стареньке авто, яке нині коштує ледве 300-400 доларів…

Зараз окремі представники Закарпатської митниці ДФС озброїлися цим «досягненням», яким загнали літнього чоловіка у пожиттєвий борг, і всюди лякають нею автовласників з іноземною реєстрацією.

Та, схоже, бояться таких страшилок не всі, особливо, наприклад, головний прокурор об’єднаної Тячівської прокуратури Степан Жовнір, котрий нещодавно 15 серпня приїхав на розбір конфліктної ситуації у село Кобилецька Поляна на автомобілі з польською реєстрацією. Цей факт зафіксували громадські активісти,я кі були присутні на події. Ось, як описує цю ситуацію Микола Кокіш-Мельник, депутат Рахівської райради у коментарі нашому виданню. «15 серпня 2017р. громада селища Кобилецька Поляна Рахівського району Закарпатської області на чолі з головою селища паном Іваном Готою зупинила крадіжку металевих тавр які служили для укріплення берегів. На вимогу громади та селищного голови пред’явити документи на металічні таври і куда й чому їх перевозять працівники ДП «Великобичківське ЛМГ» відмовились як пред’являти будь-які папери так і відмовились від пояснень! Після того, як керівництво ДП”Великобичківське ЛМГ” не змогло переконати громаду селища та голову селища залишити вантажівки у спокої, викликали на підмогу “важку алтилерію” в особі цілого керівника Тячівськоі об’єднаної прокуратури пана Степана Жовніра!

Сам пан прокурор приїхав автомобілем на іноземній реєстрації (на котрій їздить на роботу вже з весни)».

У декларації про доходи пана Жовніра цей автомобіль, звісно ж, не значиться. Є лише інший “Wolkswagen” Bora 2002 року випуску.

 

З власних джерел «Groza-news» з’ясувала, що цей автомобіль польської реєстрації марки «Wolkswagen» з реєстраційним номером RP 50269 був увезений наприкінці вересня минулого року через митний пункт пропуску «Солотвино» громадянкою Угорщини Р. М., яка, очевидно має подвійне громадянство, оскільки людина зі схожим прізвищем, що прописана що проживає у місті Тячеві на вулиці 40 років Перемоги, неодноразово перетинала кордон з українським паспортом.

Ось так. Виходить, що ДФС у Закарпатській області місяцями не бачить і не виставляє жодних претензій публічній особі, держслужбовцю, який очолює прокуратуру двох районів краю, а пенсіонера, який сів за кермо автомобіля дружини штрафує із задоволенням і по-повній.

У зв’язку з цим, публічно просимо Закарпатську митницю ДФС України взяти на контроль законність керування цим автомобілем головного прокурора Тячівського й Рахівського районів Жовніра Степана. Також просимо Закарпатську обласну прокуратуру перевірити законність використання даного автомобіля своїм працівником Степаном Жовніром.

 

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2017/08/20883093_1618727544838287_2317204336869471176_n-540x482.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2017/08/20883093_1618727544838287_2317204336869471176_n-162x136.jpgEditorСОЦІО
Про той факт, що кілька місяців тому Закарпатська митниця ДФС наклала штраф у сумі 263 тисячі гривень на пенсіонера з Ужгорода, котрий не їздив, а лише сидів за кермом автомобіля з іноземною угорською реєстрацією, що належить його родичці, громадянці Угорщини. Спочатку водія оштрафувала за незаконні «шашечки» «Укртрансбезпека». (Хоча на...

Comments

comments