У той час, як справжні патріоти співали український гімн, за лаштунками святкування Дня Незалежності відбулася дуже неоднозначна подія – до Закарпаття прибув глава УПЦ московського патріархату Онуфрій у супроводі «православного» олігарха та знаного українофоба Вадима Новинського. І все б нічого, та зустрічав «високих» гостей ніхто інший як Віктор Балога.

Серед тих, хто зустрічав гостей помітили і корінного москвича та колишнього жителя Донбасу, екс-керівника Закарпатської митниці ДФС Володимира Клєснікова, котрий нині є заступником голови Закарпатської ОДА Генадія Москаля.

Якщо постать митрополита, що забороняє православним християнам молитися за українських воїнів, які захищають наші східні рубежі, добре відома широкому загалу, то фігура Новинського потребує деяких пояснень. Пан Вадим давній і послідовний симпатик російської ідеї в Україні. Ще в далекому 2013 році він заявляв про те, що російська мова повинна стати державною, а Україна увійти до Митного Союзу. На сьогоднішній день Новинский залишився чи не єдиною сполучною ланкою між московським істеблішментом і українськими олігархами.

Тут виникає логічне запитання, якою ж є справжня мета такого напівофіційного візиту очільника та мецената УПЦ (МП) до Закарпаття? Та  чому пан Балога з такою щирою посмішкою зустрічав кремлівських маріонеток на нашій з вами рідній землі?

Невже таким чином Віктор Іванович вирішив відігратися після «мукачівських» подій і все таки продемонструвати Банковій «хто у Закарпатті ґазда».

 

 

 

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2017/08/111.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2017/08/111-162x136.jpgоглядачПОЛІТИКА
У той час, як справжні патріоти співали український гімн, за лаштунками святкування Дня Незалежності відбулася дуже неоднозначна подія – до Закарпаття прибув глава УПЦ московського патріархату Онуфрій у супроводі «православного» олігарха та знаного українофоба Вадима Новинського. І все б нічого, та зустрічав «високих» гостей ніхто інший як Віктор Балога. Серед...

Comments

comments