?

Принаймні так стверджує журналістка програми  «СтопКор», що виходить на «5 каналі» Лілія Ткачук. Медійниця розповідає про переправлення через приватизований ФГ «Фенікс» Юрія Кноблоха кордон нелегальних мігрантів, контрабандних цигарок і ввезення в Україну з Угорщини цим же екс-чиновником наркотичних речовин. Далі — пряма мова журналістки з сайту «Стопкор» з посиланням на її допис у мережі “Фейсбук”.  

«Колишній функціонер Партії регіонів та екс-голова Берегівської районної ради Закарпатської області Юрій Кноблох займається контрабандою на українсько-угорському кордоні. До Угорщини з України постачає цигарки та нелегалів, а з Угорщини до України через його схеми потрапляють наркотики.

Про це свідчать дані журналістки “СтопКору” Лілії Ткачук.

Про схеми Кноблоха, відомого у злочинних колах під прізвиськом “Заїка”,  розслідувачка написала у своєму Фейсбуці.

“І знову зрада! Йдеться про  екс-голову Берегівської районної ради Закарпатської області Кноблоха Юрія Юрійовича. Поганяло “Заїка”. Колишній риг. Зараз не в політиці, але схеми контрабанди залишив підконтрольними собі. Промишляє на українсько-угорському кордоні. До Угорщини з України постачає цигарки та нелегалів, а з Угорщини до України через його схеми потрапляють наркотики.

Юрчик уже протягом 10-ти років оголошений в міждержавний розшук поліцією Угорщини за підозрою в організації злочинного угруповання з переправлення в країни Європейського Союзу нелегалів та наркотиків. За інсайдерською інформацією, для здійснення своєї незаконної діяльності Кноблох “контролює” певні ділянки держкордону з Угорщиною в Берегівському районі на відрізку між  прикордонними знаками 141-168. При цьому 60 дол. США з кожного ящика цигарок отримують посадовці Мукачівського прикордонного загону.

На днях, 01 вересня, вкотре відбулася спроба незаконного переміщення через українсько-угорський кордон цигарок “SLIM” та “Rothmans” в районі села Бадалово. Але українських контрабандистів на чолі зі Степаном Пензишом впіймали  угорські прикордонники. Товар конфіскували, а самі ж контрабандисти повернулись в Україну. А товару, на секундочку, було на 2,5 млн форинтів, або ж на 750 тисяч гривень.

Звичайно, що Кноблоху такий розклад не сподобався. В обов’язковому порядку сказав всі гроші віддати головному за операцію – Степану Пензишу. А на ранок Пензиш загинув в ДТП. Чоловікові просто обрізали гальма в автомобілі. На  збіг, як на мене, зовсім не схоже.

Контрабанду пакують на фермі у Юрія Кноблоха(фермерське господарство “Фенікс”) в селі Бадалово Берегівського району, де активне сприяння Кноблоху надає сільський голова Кідьошської сільради Надь Аттіло Олександрович.

Дуже прикро, що ця інформація є у журналістів, а не в правоохоронних органів. І шкода, що цих даних не було, коли ми, члени Львівської конкурсної комісії при ГПУ, обирали прокурора Берегівського району Віктора Жилкіна. Є інформація, пане Володимире, що Ви разом з заступником начальника  Берегівського відділу поліції – Василем  Бундовичем – теж в долі. Також відомо, що за кришування контрабанди Ви отримуєте по 5 дол. США з кожного перевезеного через кордон ящика цигарок.

Якщо це не так, то, будь ласка, доведіть це реальними діями, адже подібна безкарність вселяє віру у вседозволеність і нехтування не тільки законами держави, але й нівелюванням всього людяного”, – повідомила журналістка “СтопКору” у своєму Фейсбуці.

 

EditorКРИМІНАЛ
Принаймні так стверджує журналістка програми  «СтопКор», що виходить на «5 каналі» Лілія Ткачук. Медійниця розповідає про переправлення через приватизований ФГ «Фенікс» Юрія Кноблоха кордон нелегальних мігрантів, контрабандних цигарок і ввезення в Україну з Угорщини цим же екс-чиновником наркотичних речовин. Далі — пряма мова журналістки з сайту «Стопкор» з посиланням...

Comments

comments