Нетиповий, оригінальний, відкритий і дещо закритий одночасно Андрій Хливнюк днями побував в Ужгороді з туром «Голий Король». Під час прес-конференції у інформагентстві «ЗІДО» Андрій відповів на запитання журналістів і зізнався, що живе музикою, і його не вистачає на різноманітні інші хобі. А те, що він робить з благодійною метою, вважає за потрібне не піарити.

Андрій — дуже несподіваний співак, власне, як і його пісні. Проте, у них є зміст для тих, хто звик думати. Композиції «Голого короля» не є винятком. Королями Андрій називає кожного з нас. Кожного по відношенню до оточуючих. Це і образ відомих політиків і образ звичайного українця, який живе обіцянками цих же політиків і пручається долі у нашому маленькому світі.

А ще Андрій Хливнюк порадив усім, хто займається естрадою, бути щирими зі своїми слухачами, оскільки слухач ніколи не пробачає фальшу і бачить, коли співак лукавить, фонограмить і не викладається на повну. Саме це Андрій назвав основною причиною падіння багатьох знаних музичних команд України. У цьому руслі лідер «Бумбоксу» зізнався, що його дещо болить, коли його творчість часом сприймають краще за кордоном, аніж в Україні. Але, від цього, каже, що не перестає віддаватися слухачам на концертах в українських містах на повну. Власне таким його побачили всі, хто прийшов на концерт в Ужгороді. Гурт зібрав повну залу Закарпатського драмтеатру. Слухачі чули не лише знайомий репертуар Хливнюка, але й переспіви відомих хітів.

До трек-лист альбому “Голий Король” входять пісні: “Голий Король”, “Сталевi Квiти”, “Болєльщик”, “Колишня”, “Вечір в Ріо”, “Люди” (акустична версія). Всі пісні записані на студії “Бобiна”, крім пісні “Люди”, записаної “На хаті Records”. Всі тексти написані Андрієм Хливнюком власноруч.

“Я не писав пісню “Голий Король” про якогось конкретного політичного діяча. Але, думаю, вперше написав пісню-діалог. Діалог з країною. Це серйозна річ, за формою – класичний хіп-хоп, зіграний наживо”, — розповів Андрій. А ще розповів про пісню “Сталевi квiти”, присвячену всім волонтерам та небайдужим громадянам, яка зараз набирає популярності.

Мрією співака та команди є зйомки в кіно у Скорсезе або Тарантіно. Але це у майбутньому, а вже нині  Андрій приєднався до акції ГО “Щасливі діти”і поставив свій автограф на екоторбинці. Це стане першим лотом майбутнього аукціону,  кошти  якого  допоможуть ГО “Щасливі діти” запустити соціальне підприємство, яке виготовлятиме екоторби, працевлаштовуючи мам діток з інвалідністю, вкладаючи кошти в значущі екопроекти.

Павло БІЛЕЦЬКИЙ

 

 

 

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2017/09/21371140_1455790574502865_3247073235811064184_n-960x482.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2017/09/21371140_1455790574502865_3247073235811064184_n-162x136.jpgEditorКУЛЬТУРА
Нетиповий, оригінальний, відкритий і дещо закритий одночасно Андрій Хливнюк днями побував в Ужгороді з туром «Голий Король». Під час прес-конференції у інформагентстві «ЗІДО» Андрій відповів на запитання журналістів і зізнався, що живе музикою, і його не вистачає на різноманітні інші хобі. А те, що він робить з благодійною...

Comments

comments