Міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час свого офіційного візиту до Румунії заявив, що освітня реформа розширить можливості для національних меншин.

“Закон – не про зменшення можливостей, а про їх розширення для національних меншин. Кожен громадянин України має мати майбутнє в Україні”, – повідомив Клімкін.

 Окрім того, голова МЗС заявив, що в зв’язку з ухваленням нового освітнього закону жодна румунська школа не буде закрита. Він також предметно пояснив положення освітнього закону своїм румунським колегам та зазначив, що МЗС буде більше співпрацювати з румунською громадою.

 

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2017/10/876230.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2017/10/876230-162x136.jpgоглядачПОЛІТИКА
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час свого офіційного візиту до Румунії заявив, що освітня реформа розширить можливості для національних меншин. 'Закон - не про зменшення можливостей, а про їх розширення для національних меншин. Кожен громадянин України має мати майбутнє в Україні', – повідомив Клімкін.  Окрім того, голова МЗС заявив,...

Comments

comments