Угорщина заветувала скликання засідання комісії НАТО-Україна, заплановане на 6 грудня.

Про це повідомив глава МЗС Угорщини Петер Сіярто на прес-конференції в Будапешті, передає “Радіо Свобода“.

За його словами, Угорщина завжди активно підтримувала євроінтеграційні прагнення України, але зараз, у зв’язку з прийняття в Україні закону “Про освіту”, не може продовжувати цей курс, оскільки відчуває, що отримала “ніж у спину”.

Він зазначив, що Угорщина допомагатиме в євроінтеграції тільки тим країнам, “чиї рішення і поведінку заслуговують цього”.

В той же час, НАТО не збиралося проводити в грудні засідання Комісії Україна-НАТО, про блокування якого заявив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто.

Про це повідомляє “УНІАН“, цитуючи неназваного офіційного представника Альянсу.

“Планів проводити в грудні засідання Комісії Україна-НАТО не було”, – сказав він.

Він також зазначив, що в НАТО залишаються відданими партнерським зв’язкам з Україною, а засідання даної Комісії відбувається регулярно на різних рівнях. Повідомляється, що останнє засідання Комісії Україна-НАТО пройшло в липні в Києві.

Політики Угорщини і надалі, як ми бачимо, намагаються тримати в напрузі відносини між нашими державами та шантажувати уряд України блокуванням євроінтеграційних кроків нашої держави.

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2017/10/v_uzhgorode_trebovali_prekratit_shantazh_ukrainy_foto_preview_small.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2017/10/v_uzhgorode_trebovali_prekratit_shantazh_ukrainy_foto_preview_small-162x131.jpgоглядачПОЛІТИКА
Угорщина заветувала скликання засідання комісії НАТО-Україна, заплановане на 6 грудня. Про це повідомив глава МЗС Угорщини Петер Сіярто на прес-конференції в Будапешті, передає 'Радіо Свобода'. За його словами, Угорщина завжди активно підтримувала євроінтеграційні прагнення України, але зараз, у зв'язку з прийняття в Україні закону 'Про освіту', не може продовжувати цей курс, оскільки...

Comments

comments