Розпорядження голови Закарпатської ОДА Генадія Москаля №562 “Про тимчасовий порядок перетину кордону у пунктах пропуску Закарпатської області”, яким губернатор намагався покращити життя “пересічникам”, викликав жваве обговорення не лише в соцмережах краю, але і в офіційному середовищі. 

Зокрема, у мережі “Фейсбук” користувачі стали піджартовувати, що вслід за цим розпорядженням варто вже прийняти і Податковий кодекс та Конституцію Закарпаття. Інші, більш усвідомлені у темі користувачі пишуть, що Москль таким чином намагається зняти з себе відповідальність за майбутнє блокування пропускних пунктів Закарпаття, яке заплановано на 12 листопада цього року. Так згідно інформації дописувача Івана Козака (див. скрін), саме на 12 листопада громадська організація “Автоєвросила” запланувала блокування “усіх КПП”. Щоправда, не відомо, чи мова йде про всі КПП на території України, західного кордону чи суто Закарпаття. З коментарів також випливає, що активісти вже підходили до голови ОДА з проханням виконати їхні вимоги, відтак це розпорядження стало результатомзвернення активістів, хоча, як видно з постів, самих активістів воно не влаштовує…

Відтак окремі користувачі пишуть:   “Знову людей між собою будемо зіштовхувати: пересічники проти тих, хто їде за кордон, проти своїх друзів і родичів…” або “Пора збирати людей на антимітинги (антиакції)”

У свою чергу, на офійному сайті ДФС України у Закарпатській області поспішили пояснити, що розпорядження генадія генадійовича носить суто рекомендаційний характер.

“Розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації «Про тимчасовий порядок перетину кордону в пунктах пропуску Закарпатської області транспортними засобами особистого користування з іноземною реєстрацією жителями Закарпатської області» №562 від 3 листопада 2017 року має рекомендаційний характер.

Підписаний головою ОДА документ рекомендаційного змісту, на думку фахівців митниці, суперечить принципам здійснення державної митної справи встановлених статтею 8 Митного кодексу України й не може розцінюватись громадянами як документ, що визначає їх права та обов’язки при перетині кордону, або зміни існуючого порядку виконання митних правил”, – зазначають у ДФС.

Відтак керівництво Закарпатської митниці ДФС звертається до громадян з проханням дотримуватись чинних норм законодавства, адже з підписанням Розпорядження №562 нічого не змінилось.

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2017/11/1a257308129e8ffb.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2017/11/1a257308129e8ffb-162x136.jpgEditorПОЛІТИКАСОЦІО
Розпорядження голови Закарпатської ОДА Генадія Москаля №562 'Про тимчасовий порядок перетину кордону у пунктах пропуску Закарпатської області', яким губернатор намагався покращити життя 'пересічникам', викликав жваве обговорення не лише в соцмережах краю, але і в офіційному середовищі.  Зокрема, у мережі 'Фейсбук' користувачі стали піджартовувати, що вслід за цим розпорядженням варто вже...

Comments

comments