Віце-прем’єр-міністр Іванна Климпуш-Цинцадзе заявляє, що Угорщина, блокуючи євроатлантичну інтеграцію України, обмежує й майбутнє нацменшин. «У цьому складному контексті Україна пояснила свою готовність до діалогу й своє неприйняття будь-яких ультимативних заяв з боку Угорщини, яка, пропонуючи блокування європейської та євроатлантичної інтеграції України, обмежує права угорської меншини в Україні», – заявила вона.

Іванна Климпуш-Цинцадзе і міністр освіти й науки Лілія Гриневич виступили перед постійними представниками країн ЄС при євроустановах (COREPER) із роз’ясненнями щодо закону про освіту, зокрема пункту щодо мови освітнього процесу.

«Ми детально пояснили європейським дипломатам для чого була започаткована реформа системи освіти, наскільки вона необхідна для того, щоб у майбутньому ми почували себе, як конкурентноспроможна нація і як ми змінимо підходи до навчання дітей, якими інструментами ми їх «озброїмо», – повідомила Климпуш-Цинцадзе.

Віце-прем’єр-міністр також заявила, що представникам держав ЄС пояснили, що «Закон про освіту» є рамковим, а конкретні плани його імплементації ще розроблятимуться додатково.

«У законі про загальну середню освіту, в додаткових інструкціях та підзаконних актах буде далі розроблятися план його імплементації. Ми переконані, що в рамках цього другорядного законодавства ми зможемо відобразити всі ті домовленості, на які ми вийшли з нашими партнерами з Польщі, Болгарії і, я сподіваюся, ми вийдемо й із румунською стороною», – повідомила Климпуш-Цинцадзе.

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2017/11/Без-названия.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2017/11/Без-названия-162x136.jpgоглядачПОЛІТИКА
Віце-прем’єр-міністр Іванна Климпуш-Цинцадзе заявляє, що Угорщина, блокуючи євроатлантичну інтеграцію України, обмежує й майбутнє нацменшин. «У цьому складному контексті Україна пояснила свою готовність до діалогу й своє неприйняття будь-яких ультимативних заяв з боку Угорщини, яка, пропонуючи блокування європейської та євроатлантичної інтеграції України, обмежує права угорської меншини в Україні», – заявила...

Comments

comments