Генеральний прокурор Юрій Луценко на брифінгу в Києві заявив, що Міхеіл Саакашвілі за гроші соратників Януковича фінансував акції протесту для захоплення влади в Україні.

“Міхеіл Саакашвілі із членами організованого злочинного угрупування Януковича, насамперед, – Сергія Курченка, за гроші яких Саакашвілі та наближені до нього особи фінансували ініційовані ними акції протесту, метою яких було захоплення державної влади України і сприяння членам злочинного угрупування Януковича в зупиненні їхнього кримінального переслідування і відновлення контролю над активами, які вони придбали в свій час в Україні”, – заявив Луценко.

“Громадянин України Северіон Денгадзе, за погодженням з Саакашвілі, звернувся через довірену особу до Сергія Курченка… з питання стабільного фінансування діяльності Саакашвілі в обмін на інтереси членів ОЗУ. Ми зафіксували отримання з російської сторони Саакашвілі близько $0,5 млн”, – повідомив він.

У Службі Безпеки України підтвердили проведення обшуків в будинку лідера партії “Рух нових сил Міхеїла Саакашвілі в рамках розслідуваного Генпрокуратурою кримінального провадження. Про це розповіла речник СБУ Олена Гітлянська. “Проводять слідчі дії. Співробітники СБУ надають оперативний супровід в рамках розслідуваного Генеральною прокуратурою кримінального провадження”, – сказала Гітлянська.

 

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2017/12/21642.jpeghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2017/12/21642-162x136.jpegоглядачПОЛІТИКА
Генеральний прокурор Юрій Луценко на брифінгу в Києві заявив, що Міхеіл Саакашвілі за гроші соратників Януковича фінансував акції протесту для захоплення влади в Україні. 'Міхеіл Саакашвілі із членами організованого злочинного угрупування Януковича, насамперед, – Сергія Курченка, за гроші яких Саакашвілі та наближені до нього особи фінансували ініційовані ними акції протесту,...

Comments

comments