Свого часу у Батові тут діяли два електронні програмно-технічні пристрої: один (ощадбанківський) відтак демонтували, а вчора вночі під другий (приватбанківський) щось на зразок бомбочки чи гранати підклали та підірвали. Зараз полісмени з‘ясовують, хто це вчинив, чи були в ньому гроші та скільки тощо.   

Якщо пограбування, інші незаконні дії бандитів різних мастей, убивства, наркотики, торгівля зброєю на Закарпатті уже стали буденністю, то банкомати у краї теж підривали, але ніби раз чи двічі. Однак уночі з п‘ятниці на суботу зловмисники порушили це правило – у селищі Батьово вони підірвали банкомат від “Приватбанку”. Найперше скажемо, що потужний вибух, як розповідають очевидці, наробив чималої шкоди власнику (депутату районної ради та колишньому заступнику голови РДА, начальнику паспортно-візової служби) магазину, де був змонтований банкомат. Від детонації повибивало навіть шибки на вікнах сусідніх хат, розкурочило стіни торгового закладу, вдрузки розлетівся товар, пляшки зі спиртним у тому числі. На щастя, людських жертв немає.

До речі, на місці “НП” працюють правоохоронці: слідчі, розшуковці, експерти. Кажуть, що у касетах на час вибуху було близько 600 тисяч гривень. Але чи це правда – сказати важко. Невідомо й те, чи суму забрали чи вона згоріла, і взагалі, коли та як у таких випадках встигають гроші цупити. На жаль, кримінальна пригода сталася посеред ночі, але в суботу на 16 годину за к. ч. інформації про сам факт вибуху у соцмережах ще не було. Телефони деякі службовці-полісмени просто не піднімали. А люди про ситуацію хочуть знати правду, тим паче, що пів-Берегівщини про цей вибух тільки й гомонить. Отже, що все таки у Батьові бахнуло?

Між іншим, у селищі Батьово донедавна були два банкомати: від “Ощадбнаку” та від “Приватбанку”. Перший грошово-електронний пристрій демонтували, а ось другий якоюсь бомбочкою підірвали. Отже, будемо чекати на коментарі слідчих і прокуратури з приводу цього резонансного вибуху у закарпатському селищі залізничників неподалік українсько-угорського кордону.

     Михайло БАТЮХ для Groza-news

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2017/12/batovo-smt-a4-400x482.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2017/12/batovo-smt-a4-162x136.jpgEditorКРИМІНАЛ
Свого часу у Батові тут діяли два електронні програмно-технічні пристрої: один (ощадбанківський) відтак демонтували, а вчора вночі під другий (приватбанківський) щось на зразок бомбочки чи гранати підклали та підірвали. Зараз полісмени з‘ясовують, хто це вчинив, чи були в ньому гроші та скільки тощо.    Якщо пограбування, інші незаконні дії бандитів різних...

Comments

comments