Нещодавно, під час засідання сесії Чопської міської ради (20 грудня) депутати від КМКС вирішили саботувати прийняття важливого для міста Чоп питання. Проблема повноцінного забезпечення водопостачання Чопа наболіла на порядку денному місцевих жителів. Натомість ідею «захисту місцевих угорськомовних мешканців» витіснило «просування власних фінансових інтересів», а зацікавленість у якісному забезпеченні мешканців Чопа водою відійшла на другий план. Місто, що є важливим вузловим залізничним центром потерпає від неякісного водопостачання через те, що окремі «обранці» просувають іноземні проекти та поширюють ареал їх економічного панування.

Мова йде про програму «Питна вода 2006-2020 роки», яка розглядалася попередньо на всіх депутатських комісіях і була погоджена без виключення. Простими словами, фінансування будівництва водозабору на підземних свердловинах по вул. Миру в Чопі.

Тендер на проведення будівництва через об’єктивні та суб’єктивні причини проходив декілька разів та на початку вересня 2017 року з фірмою-переможцем був укладений договір, вартість робіт 18 252 000,00 грн.

Натомість, при обговоренні даного проекту, вже під час сесії, депутати міської ради від КМКС висловилися проти виділення зазначених коштів (на першому етапі близько 3 млн. грн) на будівництво цього водозабору.

І совпадениє чи ні О.Балог, що є депутатом від КМКС нагадав, що потрібно було погоджуватись на угорський проект водоводу з м.Загонь у Чоп, який пропонувала Угорщина ще у лютому 2017 року. То виходить так, що КМКС виступило проти будівництва власного водозабору, лобіюючи іноземний проект.

На жаль, це дуже безрадісна заява. Так, через таку позицію та її підтримку ще двома депутатами від ЄЦ, це актуальне та дуже важливе для міста рішення не було прийнято.

Так що ж? Виходить, неприйняття цього рішення поставило під загрозу своєчасне фінансування будівництва водозабору і може призвести взагалі до його тимчасового заморожування. Попри зусилля керівництва Чопської міської ради, яка планувала завершити будівництво водозабору вже у 2018 році, мешканці міста Чоп змушені жити за «КМКСовським» сценарієм.

Проте, це не вплинуло на позицію депутатів міської ради від КМКС, які  зробивши «ведмежу послугу», вочевидь поставили собі за мету все ж таки проштовхувати і надалі вигідний, перш за все, Угорщині проект.

 

 

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2017/12/DSC03144-1024x482.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2017/12/DSC03144-162x136.jpgоглядачПОЛІТИКА
Нещодавно, під час засідання сесії Чопської міської ради (20 грудня) депутати від КМКС вирішили саботувати прийняття важливого для міста Чоп питання. Проблема повноцінного забезпечення водопостачання Чопа наболіла на порядку денному місцевих жителів. Натомість ідею «захисту місцевих угорськомовних мешканців» витіснило «просування власних фінансових інтересів», а зацікавленість у якісному забезпеченні мешканців...

Comments

comments