Нещодавно у мережі “Фейсбук” користувач на ім’я Лоці Креденц (очевидно, це просто нік людини, котра не забажала вказувати своє справжнє ім’я та прізвище), оприлюднив списки закарпатців, котрі мають громадянство Угорщини. Серед них знайшлися і депутати Ужгородської міської ради та Закарптської обласної ради.

Згідно цих скрінів, найбільше угорських паспортів наявні у членів фракції “Наш Край” (Губкович Василь, Борисенко Олександр) Ужгородської міської Ради. По одному мають представники партій “Патріот” (Михайло Чурило) “Європейської партії” Георгій Шевчук та партії КМКС (Павло Вереш). У списках також “засвітився” депутат Ужгородської районної ради, зображення котрого круглорічно красується на біг-бордах Ужгорода й району Ролланд Цебер.

З обласних обранців угорський паспорт, згідно оприлюдненої інформації, мають Депутат від “Опозиційного блоку” Олександр Антал та Інгрід Туріс, котра пройшла у раду за списками “Єдиного Центру”, який згодом покинула.

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2017/12/ugorschina_namirena_buti_zhorstkishoyu_iz_zakarpatcyami_yaki_pragnut_otrimati_yiyi_pasport_preview_medium.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2017/12/ugorschina_namirena_buti_zhorstkishoyu_iz_zakarpatcyami_yaki_pragnut_otrimati_yiyi_pasport_preview_medium-162x136.jpgEditorПОЛІТИКАСОЦІО
Нещодавно у мережі 'Фейсбук' користувач на ім’я Лоці Креденц (очевидно, це просто нік людини, котра не забажала вказувати своє справжнє ім’я та прізвище), оприлюднив списки закарпатців, котрі мають громадянство Угорщини. Серед них знайшлися і депутати Ужгородської міської ради та Закарптської обласної ради. Згідно цих скрінів, найбільше угорських паспортів наявні...

Comments

comments