мастер-му-юйчун-основатель-всеукраинской-ассоциации-традиций-и-культуры-китаяЗ 27 червня по 4 липня 2016 року в Закарпатті відбудеться черговий семінар з ушу з відомим майстром бойових мистецтв китайцем Му Юйчунем. Уже протягом шести років Закарпатська Федерація ушу організувала понад десяти семінарів з Му Юйчунем. Літні семінари в горах, в наметових містечках, в екологічно чистому місці України завжди збирають велику кількість друзів.

У цьому році в програмі семінару змайстром Му Юйчун:

Багуачжан — долонь восьми триграм.

Нескінченний рух по колу, як вічний рух всесвіту. Коли починаєш іти, важко зупинитися …

Тайцзицюань — кулак великої межі.

Розкриття принципів тайцзицюань — розкриття фундаментальних основ ушу в цілому. Майстер Му і старші учні допоможуть все зрозуміти.

Шуайцзяо — китайська боротьба, дух і філософія якої закохує відразу.

Туйшоу — штовхаючі руки — парні вправи, властиві всім стилям ушу. Вправи можна робити годинами. Витончена техніка та незвичайність варіацій.

Китайська традиційна медицина і масаж

– Точки для самомасажу, масажу. Діагностика недуг. Ми можемо самі практично всі. Охороняти і захищати себе від хвороб. Допомагати близьким зберегти здоров’я.

Численні вправи з жердиною доповнять арсенал вправ і поліпшать розуміння стилів. З жердиною багато техніки навіть більш зрозумілі.

На семінарі, у вільний час, будуть організовані додаткові заняття:

– Екстремальна медицина. Допомога і порятунок в похідних умовах.

– Альпінізм та туризм, вузли, переправи і т.д.

– Живопис для дітей. Працюватимуть кілька художників, які організовують для дітей постійні уроки живопису на природі під час семінару.

Дуже насичений семінар. Постараємося все встигнути. Час є. Час увесь наш.

Технічні моменти семінару в горах

Харчування буде організовано централізовано.

Зустрічаємося 27 червня вранці, до 12.00 на залізничному вокзалі Ужгорода. Там чекатимуть автобуси, якими дістаємося в гори. Потім пішки. Трохи.

Там буде готовий табір. Вибираємо місце і ставимо намети. У кого немає досвіду — допоможемо у всьому.

Туалети і душові будуть підготовлені і побудовані попередньо організаторами.

Що треба мати з собою. Обов’язково !!!

 1. Гумові чоботи !!!
 2. Туристичний коврик
 3. Намет свій або місце в наметі друзів. Це питання дуже серйозне. Було таке…. Несуть, новенькі семінарщики маленький пакуночок. Запитуємо, що це? Кажуть намет. Ага … дивимося …, а це намет для продуктів на рибалці або пікніку або від комарів, без тенту і т.д. тільки сітка. Будь ласка, все треба перевірити перед дорогою. У наметі повинні бути всі дуги (причому справні), кріплення. Намет, тент і низ стійкі до дощу. Купувати намет треба в спеціалізованих туристичних магазинах. Якщо вам намет дали друзі не полінуйтеся перевірити чи все там є і що це за намет.
 4. Кружка, ложка, миска, ніж.
 5. Спальник.
 6. Ліхтарик і запас батарейок.
 7. Теплі речі. Светр, шкарпетки, куртка і т.д. буває так, що вночі 3-7 градусів. Днем зазвичай жарко.
 8. Дощовик.
 9. Індивідуальна аптечка.

10 Рукавички. Для збереження тепла, коли займаємося вранці.

Що забули, будемо дописувати …

Що треба мати з собою, але не обов’язково.

 1. Крем або спрей від комарів.
 2. Кілька прищіпок для білизни.
 3. Трохи скотча. Може стати в нагоді для дрібного ремонту.

Інформація за тел. 066-611-77-77 Борис Борисович

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2016/06/мастер-му-юйчун-основатель-всеукраинской-ассоциации-традиций-и-культуры-китая.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2016/06/мастер-му-юйчун-основатель-всеукраинской-ассоциации-традиций-и-культуры-китая-200x200.jpgEditorКУЛЬТУРА
З 27 червня по 4 липня 2016 року в Закарпатті відбудеться черговий семінар з ушу з відомим майстром бойових мистецтв китайцем Му Юйчунем. Уже протягом шести років Закарпатська Федерація ушу організувала понад десяти семінарів з Му Юйчунем. Літні семінари в горах, в наметових містечках, в екологічно чистому місці України завжди збирають велику...

Comments

comments